ÍGY SEGÍTHETSZ

ismerj meg minketkérdezz

segíteni cseppenként

Az alapítványunknak számos módon segíthetsz, pl. pénzzel, vagy tárgyadománnyal, valamilyen szolgáltatással, de, ami évek óta a legfontosabb segítség az az önkéntes munka. Önkéntesek tanítanak, önkéntesek szállítják, edzik, festeni, zenélni tanítják a gyerekeinket.

önkéntes

Mindkét tanodába várjuk az önkénteseket. Felsoroljuk, hogy hova, mikorra, milyen önkéntes segítségre van leginkább szükség.

adományok

Tanodai felszereléseket, oktatási eszközöket várunk.  Felsoroljuk, hogy milyen tárgyakat várunk most aktuálisan. Neked van felesleges…?

pénzadomány

Egyszeri vagy akár rendszeres adományát csak a cél szerinti tevékenységekre költjük! Ilyenek a tehetséggondozó foglalkozások, utazás, tanszer és segédeszköz támogatás.

Irodai ügyfélfogadás bejelentkezés alapján

1086 Budapest, Magdolna utca 5-7. 1/113

info@cseppalapítvány.hu

Írj nekünk!

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Ha szeretnél értesülni arról, hol is tartunk éppen, ha van kedved csatlakozni hozzánk akár önkéntesként, támogatóként, vagy csak drukkerként, örömmel tájékoztatunk téged, iratkozz fel negyedéves hírlevelünkre!