Személyes segítés

A tanodáink nemcsak a tanulásban segítik a gyerekeket, nemcsak egyéni és csoportos fejlesztést végeznek, hanem egyéni fejlesztési tervek mentén megszervezik, hogy eljussanak különböző tehetséggondozó programokba. A Kishajmási tanodából Mari évek óta hord gyerekeket lovagolni, röplabdázni, zenét tanulni. Csobánkán az egyik fiúnak nagy segítség volt indulatai kezelésében a rendszeres bokszedzésnek, aminek díját az alapítvány biztosította. Fontos, hogy a szűkösségben élő családoknak alkalmanként adományokat is biztosítsunk. Tárgyi adományokat és szolgáltatás felajánlásokat is fogadumk, arra bíztatunk, hogy segítsd a gyerekeink fejlődését!

Irodai ügyfélfogadás bejelentkezés alapján

1086 Budapest, Magdolna utca 5-7. 1/113

info@cseppalapítvány.hu

Írj nekünk!

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Ha szeretnél értesülni arról, hol is tartunk éppen, ha van kedved csatlakozni hozzánk akár önkéntesként, támogatóként, vagy csak drukkerként, örömmel tájékoztatunk téged, iratkozz fel negyedéves hírlevelünkre!